Naminio torto įtaka žmogaus sveikatai

Donatas, 2015-06-01, www.viskodaug.eu
Naminis tortas

Neretai susimąstome apie savo sveikatą, pagalvojame ar valgome sveiką maistą, gal mums reikia kažko atsisakyti, pakeisti savo mitybą ir pan.

Tortas

Toks konditerijos gaminys, kuris, dažniausiai, padarytas iš biskvito ir pertepimo sluoksnių. Biskvitas, paprastai kepamas naudojant miltus, o pertepimui, dažniausiai pasirenkama grietinėlė.

Dažniausiai, tai būna saldus gaminys, kur įdedama įvairiausių papildomų ingredientų, tokių, kaip uogos, riešutai ar vaisiai, kurie suteikia tortui savitą skonį.

Tortas iš prekybos centro

Daugelyje prekybos centrų yra galimybė pasirinkti įvairių tortų už prieinamą kainą.

Kalbant apie kokybę - prekybos centro darbuotojai stengiasi pagaminti skanius ir įvairius tortus, stengiasi įtikti pirkėjui, užsitarnauti gerą vardą, kad klientai ir kitą kartą grįžtų nusipirkti torto būtent iš ten.

Dėl skonio ir kokybės nesinori ginčytis, nes kiekvienas stengiasi pasidomėti tuo ką perka.

Torto pirkimas iš prekybos centro turi ir kitą, gana svarbų privalumą, kad norint pasiruošti gimtadienio ar kokiai nors kitai šventei, dažniausiai, galima viską nusipirkti vienoje vietoje, tame tarpe ir tortą. Nebereikia atskirai kažkur važinėti ir ieškoti.

Torto kepimas pačiam

Tortą galima išsikepti pačiam, tačiau tam pirmiausia reikia noro, laiko, šiek tiek žinių, meninių sugebėjimų.

Torto nelabai iškepsime ir be tam skirtų įrankių ar produktų.

Ko gero visi savo namuose turime dujinę ar elektrinę viryklę, kur yra ir orkaitė, vadinasi, kepti kur turėsime, dar liko pasirūpinti, kad turėtume specialią kepimo formą ir kitus įrankius tešlos maišymui ir pan.

Taip pat labai svarbus dalykas yra receptas, bet tai nėra didelė problema, nes receptų galima sužinoti iš draugų, pažįstamų, artimųjų, galima rasti knygose ar susirasti internete.

Kai sužinome receptą, pagal kurį kepsime tortą, bereikia tik produktų, kurie reikalingi tortui ir imtis darbo.

Torto užsakymas specialioje kepykloje ar privataus asmens

Gana populiaru yra tortą užsakyti specialioje kepykloje ar pas privatų asmenį, nes dažniausiai toks tortas būna ir skanesnis, ir kokybiškesnis.

Labai svarbu, kad galima pateikti specialų užsakymą kokio torto pageidaujate, kokios turi būti jo sudedamosios dalys, kaip jis turi atrodyti ir pan.

Neretai, tai būna ir patogu, nes tokį dalyką galima užsisakyti, kad Jums atvežtų tiesiai į namus. Galbūt kainą tai šiek tiek padidins, bet nereikės rūpintis pristatymu.

Neretai, privatūs asmenys, kepantys tortus namuose, naudoja savus produktus, užaugintus savo sode. Pavyzdžiui naudoja savus vaisius, naudoja naminius pieno produktus. Tai padidina torto savikainą, bet tikėtina, kad tokio torto kokybė turėtų būti geresnė.

Naminius tortus kepa:
Gina, susisiekite telefonu: +370 676 13919 ir aptarkite torto iškepimo galimybę.

---------
© viskoDAUG.eu